Jdi na obsah Jdi na menu
 


MLADŠÍ ŽÁCI 2018-2019

MLADŠÍ ŽÁCI

2018-2019

Chrast/FC Zaječice

 

  MLADŠÍ ŽÁCI 2005-06 GÓLY ŽK
1 Shromm   B Sebastian 2007 3  
2 Hromádko  Marek 2006 6  
3 Dvořáček Filip 2006 6  
4 Šťastník Jan 2006    
5 Brychta Tomáš 2006 1  
6 Helebrant Štěpán 2008 1  
7 Florián Vojtěch 2007 1  
8 Král Šimon 2007    
9 Linhartová Cristina 2005 3  
10 Mrázek Tadeáš 2008 4  
11 Tlapák Michal 2008    
12 Veverka Šimon 2007 1  
13 Dušek Jakub 2007    
14 Drápal Šimon 2008 2  
15 Blažek David 2007    
16 Friček Tomáš 2008 1  
17 Andrýsová Veronika 2007 1  
18 Chour Tomáš 2008 2  
  VLASTNÍ     1  

Trenéři-

JARNÍ ČÁST MLADŠÍ ŽÁCI
12 6.4. SO 10h Dřenice FC Zaječice    
13 14.4.     FC Zaječice Orel   Chrast
14 21.4.     H. Týnec FC Zaječice    
15 27.4. SO 10h Ronov FC Zaječice    
16 5.5.     Nasavrky FC Zaječice    
17 12.5.     FC Zaječice H. Bradlo   Chrast
18 19.5.     Stolany FC Zaječice    
19 26.5.     FC Zaječice Dřenice   Chrast
20 2.6.     Orel FC Zaječice    
21 9.6.     FC Zaječice H. Týnec   Chrast

 

OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ 2018-2019  
1 30.8. ČT 17 Ronov Zaječice/Chrast 1:2(0:2) 20  
2 2. 9. NE 14 Nasavrky Zaječice/Chrast 6:6(3:5) 30 Ctětín
3 8.9. SO 9 Zaječice/Chrast H. Bradlo 2:3(1:2) 30 Chrast
4 16.9. NE 10 Stolany Zaječice/Chrast 3:1(3:0) 40  
5 23. 9. NE 9 Zaječice/Chrast Dřenice 4:1(4:0) 50 Chrast
6 30. 9. NE 10 Orel Zaječice/Chrast 2:4(0:3) 30  
7 6. 10. SO 10 Zaječice/Chrast H. Týnec 0:1(0:0) 20 Chrast
8 14. 10. NE 10 Zaječice/Chrast Ronov 2:2(0:0) 30 Chrast
9 20.10. SO 9 Zaječice/Chrast  Nasavrky 7:0(2:0) 30 Zaječice
10 28. 10. NE 10 H. Bradlo Zaječice/Chrast 0:4(0:2) 22  
11 4. 11. NE 10 Zaječice/Chrast Stolany 1:2(1:1) 50 Chrast

.

11.kolo  neděle 4.11. od 10h   hřiště Chrast

FC Zaječice-Stolany-1:2 (1:1)

Gól- 25. Drápal Šimon-1:1

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Stolany 11 11 0 0 51:6 33 0 0
2. Dřenice 11 7 0 4 42:22 21 0 0
3. Horní Bradlo/Rváčov 11 6 3 2 39:27 21 0 0
4. Chrast/Zaječice 11 5 2 4 33:21 17 0 0
5. Hrochův Týnec/Rosice 11 5 1 5 30:29 16 0 0
6. Nasavrky/Ctětín 11 2 2 7 32:46 8 0 0
7. Orel 11 2 1 8 17:48 7 0 0
8. Ronov/Třemošnice B 11 0 3 8 18:63 3 0 0

10.kolo  sobota 27.10. od 10h

H.Bradlo-FC Zaječice-0:4 (0:2)

Góly-22. Dvořáček Filip, 25. Holub Radim (vl.), 46. Schromm Sebastián, 58. Schromm Sebastián

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Stolany 10 10 0 0 49:5 30 0 0
2. Dřenice 10 6 0 4 35:21 18 0 0
3. Horní Bradlo/Rváčov 10 5 3 2 33:22 18 0 0
4. Chrast/FC Zaječice 10 5 2 3 32:19 17 0 0
5. Hrochův Týnec/Rosice 10 4 1 5 22:29 13 0 0
6. Nasavrky/Ctětín 10 2 2 6 27:40 8 0 0
7. Orel 10 2 1 7 17:40 7 0 0
8. Ronov/Třemošnice B 10 0 3 7 17:56 3 0 0

9.kolo  sobota 20.10. od 9h   hřiště Zaječice

FC Zaječice-Nasavrky-7:0 (2:0)

Góly- 28. Chour Tomáš, 29. Dvořáček Filip, 36. Mrázek Tadeáš, 37. Mrázek Tadeáš, 46. Brychta Tomáš, 47. Dvořáček Filip, 50. Friček Tomáš

8.kolo  neděle 14.10. od 10h   hřiště Chrast

FC Zaječice-Ronov-2:2 (0:0)

Góly-15. Veverka Šimon 1:0, 40. Drápal Šimon 2:0

Nasavrky/Ctětín - Dřenice 1:2 (1:1)  40 diváků 
Chrast/Zaječice - Ronov/Třemošnice B 2:2 (0:0)  Chrast
Stolany - Orel 5:0 (2:0)   30 diváků 

7.kolo  sobota 6.10. od 10h hřiště Chrast

FC Zaječice-H. Týnec-0:1 (0:0)

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Stolany 7 7 0 0 33:4 21 0 0
2. Horní Bradlo/Rváčov 7 4 2 1 20:15 14 0 0
3. Hrochův Týnec/Rosice 7 4 0 3 16:14 12 0 0
4. Chrast/FC Zaječice 7 3 1 3 19:17 10 0 0
5. Dřenice 7 3 0 4 22:17 9 0 0
6. Orel 7 2 1 4 17:26 7 0 0
7. Nasavrky/Ctětín 7 1 2 4 23:31 5 0 0
8. Ronov/Třemošnice B 7 0 2 5 14:40 2 0 0

6.kolo  neděle 30.9. od 10h

Orel-FC Zaječice-2:4 (0:3)

Góly-6. Hromádko Marek, 12. Hromádko Marek, 50. Dvořáček Filip, 29. Chour Tomáš

Utkání se hrálo za stálé převahy hostů. V první půli se proměnily tři šance z mnoha a v druhé už jen jedna.

Domácí ke konci zápasu využili chyb v obraně a snížily na konečných 2:4.

I přesto je však vítězství hostů zcela zasloužené !

 
Hrochův Týnec/Rosice - Ronov/Třemošnice B 7:4 (3:2)   20 diváků 
Dřenice - Horní Bradlo/Rváčov 1:3 (0:0)  35 diváků

5.kolo  neděle 23.9. od 9h   hřiště Chrast

FC Zaječice-Dřenice-4:1 (4:0)

Góly-10. Mrázek Tadeáš, 15. Hromádko Marek, 20. Andrýsová Veronika, 26. Linhartová Cristina

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a soupeře zatlačili. Postupně jsme vstřelili čtyři góly.

V druhém poločase tempo hry trochu opadlo, soupeř se osmělil a vstřelil i gól.

Nám se už skórovat nepodařilo, ale i tak jsme zaslouženě vyhráli !

Hrochův Týnec/Rosice - Nasavrky/Ctětín 2:1 (1:1)  25 diváků
Chrast/Zaječice - Dřenice 4:1 (4:0)  50 diváků 
Ronov/Třemošnice B - Orel 4:4 (1:3)  20 diváků 

4.kolo  neděle 16.9. od 10h

Stolany-FC Zaječice-3:1 (3:0)

Gól-34. Schromm Sebastián 3:1

Hodnocení trtenéra Hromádky:

V tomto utkání byli domácí po celý zápas mírně lepší. Po prvním poločase vedli už 3:0.

V druhém poločase se po zlepšeném výkonu podařilo korigovat na konečných 3:1.

Domácí vyhráli zaslouženě.

 
Horní Bradlo/Rváčov - Ronov/Třemošnice B 2:2 (1:0) 20 diváků
Nasavrky/Ctětín - Horní Bradlo/Rváčov 5:5 (1:5)  40 diváků 
Orel - Hrochův Týnec/Rosice 2:1 (1:1) 20 diváků

3.kolo 8.9. od 9h  hřiště Chrast

FC Zaječice-H.Bradlo-2:3 (1:2)

Góly-29. Dvořáček Filip 1:2, 56. Hromádko Marek 2:2

Hodnocení trtenéra Hromádky:

Do zápasu jsme nevstoupili dobře a celkem rychle jsme prohrávali 0:2. Největší problém bylo proměňování

našich šancí! To se konečně podařilo těsně před poločasem 1:2. V druhé půli jsme byli lepším týmem a

zasloužené vyrovnání i přes množství šancí přišlo v 56 minutě zápasu. Hosté v té chvíli hráli už jenom

jednoduchý fotbal plný dlouhých odkopů a po jednom z nich zapomenutý útočník hostí rozhodl o šťastné výhře hostů.

Hrochův Týnec/Rosice - Dřenice 4:1 (3:1)  30 diváků
Orel - Nasavrky/Ctětín 5:3 (4:1)  40 diváků 
Ronov/Třemošnice B - Stolany 0:7 (0:2)   30 diváků

2.kolo  neděle 2.9. od 14h

Ctětín-FC Zaječice-6:6 (3:5)

Góly- 10. Linhartová Cristina, 13. Linhartová Cristina, 14. Florián Vojtěch, 20. Hromádko Marek, 25. Hromádko Marek, 59. Mrázek Tadeáš

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Stolany 2 2 0 0 8:3 6 0 0
2. Chrast/Zaječice 2 1 1 0 8:7 4 0 0
3. Horní Bradlo/Rváčov 1 1 0 0 4:0 3 0 0
4. Nasavrky/Ctětín 1 0 1 0 6:6 1 0 0
5. Ronov/Třemošnice B 1 0 0 1 1:2 0 0 0
6. Orel 1 0 0 1 2:6 0 0 0
7. Hrochův Týnec/Rosice 2 0 0 2 1:6 0 0 0

1.kolo  čtvrtek 30.8. od 17h

Ronov-FC Zaječice-1:2 (0:2)

Góly-7. Helebrant Štěpán 0:1, 18. Dvořáček Filip 0:2
 
Ronov/Třemošnice B - Chrast/Zaječice 1:2 (0:2) 20 diváků 
Orel - Stolany 2:6 (0:2)  45 diváků 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář