12. Žlebské Chvalovice 24 8 2 14 32:53 26 0 0
14. Bořice 24 3 5 16 22:62 14 0 0

23.kolo  neděle 26.5. od 17h

Luže B - FC Zaječice-0:4 (0:1)        ŽK- 2--0

Góly-17. Rohlík Miroslav, 52. Konrád Jiří, 55. Konrád Jiří, 62. Rohlík Miroslav

Sestava- Křivka- Jeřábek, Hromádko ,Schinagl ,Pejcha Z.,Rohlík M.,Nejtek J., Kubelka T. (66-Křičenský P.), Málek (71-Pavelka), Kubelka J., Konrád

Hodnocení trenéra:

Ve 23 kole jsme odjížděli do Luže, S patřičným respektem k soupeři jsme očekávali těžké utkání. Tentokrát musím chlapce pochválit za předvedený výkon, jak k utkání přistoupili. Na začátku utkání měl soupeř šance, které v poklidu vychytal náš brankář, a naši hráči postupně přebírali iniciativu. V tomto utkání jsme dobrým výkonem a přístupem zaslouženě vyhráli 4:0, kdy naši hráči vstřelili po pěkných akcích čtyři góly a to jsme ještě některé brankové příležitosti neproměnili. Nechci chválit jednotlivce, ale děkuji týmu, jak zápas zvládl. Doufám, že si naši chlapci vezmou k srdci, že když budou hrát týmově, že jedině tak se dá uspět.

Góly-5. Pejcha Z. 1:0, 8. Hromádko 2:0, 22. Hromádko 3:0

Sestava- Nejtek P. (63-Sýs)- Jeřábek, Hromádko ,Schinagl ,Pejcha Z.,Rohlík M. (71-Křičenský P.),Nejtek J.(61-Kubelka T.), Málek Rohlík O., Kubelka J. (51-Konrád), Simon

Ve 22 jarním kole jsme přivítali mužstvo Bořic. Začátek utkání se nám povedl, prezentovali jsme se hrou, kterou chceme předvádět a zaslouženě jsme po dvaceti minutách vedli 3:0 a to jsme ještě neproměnili řadu šancí. Co se dělo po 20 minutách hry, kdy jsme utkání měli s tímto soupeřem v poklidu dohrát nechápu, zřejmě uspokojení našich hráčů, že se nemůže nic stát, tak soupeř do poločasu snížil na rozdíl jedné branky. Náš vstup do druhého poločasu nám vůbec nevyšel, připadalo mi, jako by se naši hráči viděli poprvé na hřišti, řada nepřesností a naše hra neměla nic společného s tím, jak jsme si řekli, že budeme hrát. Soupeři se podařilo nakonec vyrovnat, mi co jsme dokázali neproměnit, tak to byla hrůza. Jsem nespokojený hlavně u některých hráčů, jak k utkání přistoupili. Jsme na jedny lodi, proto se našim divákům opět omlouvám a za takový výkon bychom se měli stydět.

21.kolo sobota 11.5. od 17h

Orel - FC Zaječice-2:1 (1:1)                ŽK- 3 - Schinagl,Rohlík M.

Gól- 19- Hromádko-1:1

Sestava- Křivka.- Jeřábek, Hromádko, Bleha,Křičenský P. (57-Pavelka) ,Schinagl, Konrád ,Sýs ,Pejcha Z.,Rohlík M.,Nejtek J.

Gól-29-Konrád-1:0

Sestava- Nejtek P.- Jeřábek, Hromádko, Bleha,Křičenský P. (46-Simon), Kubelka J.,Schinagl, Konrád ,Málek (59-Křivka), Kubelka D. (46-Sýs) ,Pejcha Z.

Ve 20 jarním kole jsme přivítali mužstvo Ctětína. Nejprve bych se chtěl našim fanouškům omluvit za předvedený výkon, kteří se v chladném počasí přišli podívat. Toto utkání se mi nehodnotí dobře, ztratili jsme dva body, když soupeř z jednoho útoku srovnal na 1:1 a tím i utkání skončilo. To co předvedli naši hráči na hřišti, to byla katastrofa. Více se k tomu nebudu vracet, je potřeba si to v kabině rozebrat, hráči by se nad sebou měli zamyslet atd. Chtěl bych poděkovat za dobrý výkon rozhodčímu. V sobotu nás čeká těžký zápas, kdy odjíždíme do Orle, tak doufám, že tam podáme dobrý výkon a nějaký bod si odvezeme.

14. Bořice 20 2 3 15 17:57 9 0 0

Zastavení závodní činnosti a zákaz výkonu všech funkcí se vstupem na hrací plochu

6 týdnů od 29.4.2019         Pejcha Dušan              Zaječice                                 DŘ, §45/1

Peněžitá pokuta (RS, čl. 37/4)

1000 Kč                             Pejcha Dušan              Zaječice                                  DŘ, §45/1

Opakované napomínání hráče v soutěžním ročníku (DŘ, § 47/1,4 a RS čl.25/2)

200 Kč                               Jeřábek Břetislav        Zaječice                                  4 ŽK

19.kolo  neděle 28.4. od 17h

SK Chrast-FC Zaječice-2:1 (0:1)         ŽK-- 2 -- Jeřábek        ČK- 1 - 0

Sestava- Křivka - Jeřábek, Hromádko, Bleha, Rohlík M. (87-Křičenský P.), Kubelka J.,Schinagl, Konrád ,Nejtek J. (46-Simon), Sýs (78-Pavelka),Pejcha Z.

V dalším kole jsme odjížděli do Chrasti, kteráse drží na prvním místě tabulky. Tomuto utkání jsme přizpůsobili taktiku. Soupeř byl více na míči, ale naopak jsme to byli my, kteří jsme se po rychlém brejku dostali do vedení. Ve druhém poločase soupeř vyrovnal a dvě minuty před koncem strhl vedení na svojí stranu. Co se dělo na hřišti, tak k tomu se raději nebudu ani vyjadřovat. Své mužstvo chválím za nasazení a odmakaný zápas. V příštím kole hostíme Ctětín. Musíme se na něj připravit a doufám, že chlapci podají dobrý výkon.

FC Zaječice-Tuněchody B-0:1 (0:1)        ŽK- 0--2

Sestava- Nejtek P.- Jeřábek, Hromádko, Málek (57-Křivka), Bleha, Rohlík M., Kubelka J.(46-Schinagl), Konrád (86-Křičenský P.),Nejtek J., Sýs,Pejcha Z.

V dalším kole jsme přivítali mužstvo Tuněchod B. V celku vyrovnaný zápas, kterému by spíše slušela remíza, ale po naší chybě vstřelili hosté gól. Soupeře jsme do vážnější akce nepustili, naopak  jsme mi byli ve druhé půli lepší, vytvořili jsme si brankové příležitosti, ale opět nás zradila koncovka a lepší řešení ve finálové fázi. Soupeři gratuluji a mi musíme jít zápas od zápasu. I přes porážku, chlapcům děkuji za nasazení a už se musíme připravit na další zápas, kdy v neděli odjíždíme do Chrasti, která je momentálně na prvním místě.

Rosice- FC Zaječice - 2:0 (0:0)       ŽK- 3 - Konrád, Schinagl

Sestava- Sýs- Jeřábek, Kubelka T., Málek , Bleha, Schinagl, Kubelka J., Konrád,Nejtek J.(60-Pavelka), Kubelka D.(53-Křičenský P.),Pejcha Z.

V dalším kole jsme zajížděli do Rosic. Utkání se mi nehodnotí dobře, jelikož jsme svým výkonem a přístupem ztratili tři body. Nutno podotknout, že soupeř vyhrál zaslouženě a tímto mu gratuluji. Naši hráči si musí uvědomit, že pokud se nebudou držet pokynů a patřičného nasazení, týmové hry, tak se prostě vyhrát nedá. Musíme na to zapomenout a připravit se na nedělní zápas, ve kterém hostíme mužstvo Tuněchod B.

Góly-39. Konrád Jiří, 49. Konrád Jiří, 68. Sýs Jan

Sestava- Nejtek P. - Jeřábek, Bleha, Kubelka T., Kubelka J., Pejcha Z., Hromádko, Kubelka D. (34-Sýs) , Křičenský P. (37-Simon),Nejtek J., Konrád (81-Schinagl)

Honocení trenéra:

Ve třetím jarním kole, jsme přivítali mužstvo Bítovan. Toto derby jsme nezačali vůbec dobře, když hosté byli po všech stránkách daleko lepší než mi, měli čtyři gólové příležitosti, ale skvěle je vychytal náš brankář Nejtek. V závěru prvního poločasu, jsme podle známého pořekadla nedáš dostaneš,  vsítili po rychlém protiútoku branku a do kabin jsme odcházeli s jednogólovým náskokem. Po domluvě v kabině, jsme nastupovali do druhého poločasu, jak vyměněný, hru jsme postupně zlepšili, ale ve druhé minutě byl vyloučen náš hráč Jeřábek po druhé žluté kartě. Druhý poločas jsme dohrávali o deseti, toto vyloučení našeho hráče nás ještě více semklo, soupeře jsme nepustili do vážnější akce a naopak přidali po rychlých brejcích další dvě branky a za druhý poločas zcela zaslouženě vyhráli. Tento zápas byl pro nás náročný neboť šlo o derby. Děkuji chlapcům a smekám před nimi, za předvedený výkon ve druhém poločase.

1. Chrast 16 12 3 1 63:11 39 0 0
2. Dřenice A 16 11 3 2 53:25 36 0 0
3. Tuněchody B 16 11 0 5 56:33 33 0 0
4. Luže B 16 10 3 3 43:24 33 0 0
5. Orel 16 8 4 4 42:23 28 0 0
6. Rosice 16 8 3 5 31:32 27 0 0
7. FC Zaječice 16 8 1 7 27:28 25 0 0
8. Horní Bradlo 16 7 1 8 24:31 22 0 0