Jdi na obsah Jdi na menu
 


III třida MUŽI 2018-2019

III. TŘÍDA MUŽŮ

2018-2019

PODZIMNÍ SEZÓNA

      G ŽK ČK       G ŽK ČK  
1  Sýs Jan   B 1988       19  Novák Milan 1999        
2  Kubelka Tomáš 1996       20            
3  Plachý Miroslav 1994       21  Nejtek Petr B 1973        
4  Kulhánek Tomáš 1974       22            
5  Kulhánek David 1975       23            
6  Hromádko Václav 1977       24            
7  Pejcha Zbyněk 1977       25            
8  Schinagl Pavel 1997       26            
9  Jeřábek Břetislav 1977       27            
10  Křičenský Pavel 1996       28            
11  Šustrík Dávid 1995       29            
12  Kubelka Jakub 1992       30            
13  Fousek Jan 1989 1     31            
14  Konrád Jiří 1995       32            
15  Kadavý Jaroslav 1984       33            
16  Bleha jan 1992       34            
17  Bendík Josef 1995       35            
18  Pavlík David 1982                    

Přišli-Novák Milan, Bendík Josef (oba Rosice)

Odešli-Dejdar J.-(Svídnice), Zvolánek- (Rosice),

Nechodí-Picek M., Picek R., Křičenský M., Nejtek J., Pavelka M., Martinec J.(hokej), Rohlík M.(hokej), Oplíštil D., Pavlačič,

Marodka-Pejcha D., Pejcha Z., Simon, Kubelka D.

Trenér-Pejcha Dušan

Asistent-Lomič Zdeněk

Vedoucí-Schuster Vladimír, Gergelyová Michaela

III. TŘÍDA MUŽI podzim
1 12. 8.  NE 17 Dřenice A  FC Zaječice 4:1(1:0)  110
2 19. 8. NE 17 FC Zaječice H. Bradlo    
3 26. 8. NE 17 Bítovany FC Zaječice    
4 2. 9. NE 17 FC Zaječice Rosice    
5 8. 9. SO 17 Tuněchody B FC Zaječice    
6 16. 9. NE 17 FC Zaječice  Chrast    
7 23. 9. NE 16:30 Ctětín FC Zaječice    
8 30. 9. NE 16:30 FC Zaječice Orel    
9 6. 10. SO 16 Bořice FC Zaječice    
10 14. 10. NE 16 FC Zaječice Luže B    
11 21. 10. NE 15:30 Ž. Chvalovice FC Zaječice    
12 28. 10. NE 14:30 FC Zaječice Ronov B    
13 3. 11. SO 14. FC Zaječice Vítanov    

 

 

2.kolo  19.8. od 17h

FC Zaječice-Horní Bradlo-

 

1.kolo 12.8. od 17h

Dřenice-FC Zaječice-4:1 (1:0)

Gól-83-Fousek-3:1    ŽK--2--0

Sestava-Sýs -Hromádko,Jeřábek, Konrád, Plachý, Novák (88-Pavlík), Schinagl (74-Kadavý), Kubelka J.,Bendík (46-Fousek), Kulhánek D. (46-Kulhánek T.), Bleha

První zápas sezóny nám nevyšel podle představ, může za to především naše koncovka, kdy jsme minimálně šest stoprocentních šancí neproměnili. Naopak domácím se v tomto směru dařilo i za přispění naší někdy lehkovážné obrany.

  Klub Z V R P S B P+ P-
1. Chrast 1 1 0 0 8:0 3 0 0
2. Tuněchody B 1 1 0 0 4:0 3 0 0
3. Dřenice A 1 1 0 0 4:1 3 0 0
4. Horní Bradlo 1 1 0 0 4:1 3 0 0
5. Ctětín 1 1 0 0 3:1 3 0 0
6. Bítovany 1 0 1 0 1:1 1 0 0
7. Rosice 1 0 1 0 1:1 1 0 0
8. Žlebské Chvalovice 1 0 1 0 1:1 1 0 0
9. Ronov B 1 0 1 0 1:1 1 0 0
10. Orel 1 0 0 1 1:3 0 0 0
11. FC Zaječice 1 0 0 1 1:4 0 0 0
12. Vítanov 1 0 0 1 1:4 0 0 0
13. Luže B 1 0 0 1 0:4 0 0 0
14. Bořice 1 0 0 1 0:8 0 0 0

5.5. od 17h přátelsky

FC Zaječice-Pardubičky B- 3:3

Góly-Pejcha Z.-1:0, Konrád 2:0, Plachý 3:3

Sestava-Sýs (Křivka)-Hromádko, Pejcha Z.,Jeřábek, Konrád, Plachý, Novák, Schinagl, Kubelka J., Kubelka T., Křičenský P.-(Bendík, Trogner, Ceral, Ledvina)

Tréninky každý pátek od 17:30 h.

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář