14  Konrád Jiří 1995 4 2   7 32  Rohlík Ondřej 2001 1     1
17  Bendík Josef 1995       2 35
18  Pavlík David 1982       1

Přišli-Novák Milan, Bendík Josef (oba Rosice), Šustrík Dávid (Slovensko), Kubeš Martin, Mikan Petr (obnovení registrace), Kos Michal (Chrast)

Odešli-Dejdar J.-(Svídnice), Zvolánek- (Rosice),

Nechodí-Picek M., Picek R., Křičenský M., Nejtek J., Martinec J.(hokej), Rohlík M.(hokej), Oplíštil D., Pavlačič, Šustrík Dávid, Bendík,

Góly- 70. Rohlík Ondřej 1:0, 74. Hromádko Václav 2:0

Sestava-Křivka- Pejcha Z. (24-Rohlík O.)., Hromádko, Kulhánek D.,Plachý (72-Pavelka), Křičenský P., Sýs (90-Ceral), Jeřábek, Kubelka J., Kubelka T., Kubelka D. (62-Pejcha D)

9.kolo  sobota 6.10. od 16h

Bořice-FC Zaječice-0:2 (0:1)          ŽK-2--Konrád

Góly- 35. Hromádko Václav 0:1, 90. Konrád Jiří 0:2

Sestava-Křivka- Pejcha Z., Hromádko, Kulhánek T.,Plachý (60-Křičenský P.), Sýs (70-Kadavý), Jeřábek, Bleha, Kubelka J., Schinagl, Konrád

Zápas komentuje asistent trenéra Lomič Zdenda:

Nikdo by se nedivil, kdyby se hned v úvodu utkání soupeř ujal vedení o tři branky, ale střelci domácích vyšli naprázdno. Stanovená taktika se nám nedařila a zápas začal nabírat obrátky, tak jak jsme v Bořicích zvyklí. V loňské sezóně jsme v Bořicích prohráli 2:0, ale před domácími fanoušky jsme Bořické rozstříleli 10:0. Rozměry a kvalita herního terénu dávaly fotbalu zabrat, a vykombinovat situace k zakončení na soupeřovu bránu se zdálo jako nadlidský Výkon! V tu chvíli se po Konrádově rohu rozbíhá V. Hromádko a neomylně skóruje hlavou! Vracíme se do hry! Dál jsme neproměnili několik slibných situací, ale kluci dřeli na cenné tři body z horké půdy, až do konce utkání. V 90 minutě rozhodčí nařídil proti nám pokutový kop. Střelec trefil prudkou střelou tyč a míč se vracel do hřiště, kde J. Kubelka prodloužil až na polovinu hřiště a nikým nehlídaný J. Konrád po dlouhém úniku krásně přestřelil domácího brankáře. Musím vyzdvihnout naší bojovnost a srdíčko, které v tomto vypjatém utkání bylo potřeba. Poděkovat hráčům, že udrželi nervy na uzdě a s trenérem D. Pejchou děkujeme, jak k zápasu přistoupili. Jen tak dál!

FC Zaječice-Orel-5:2 (3:2)

Góly- 6. Kulhánek D. 1:0, 10. Kulhánek D. 2:0, 31. Plachý 3:0, 64. Plachý 4:2, 67. Pejcha Z. 5:2

Sestava-Mikan-Kulhánek D. (46-Kadavý),Kubelka T. (89-Ceral T.), Pejcha Z., Hromádko, Kulhánek T.,Plachý (79-Křivka), Sýs, Jeřábek, Fousek, Bleha

Hodnocení zápasu trenéra Pejchy:

V 8 kole jsme na domácí půdě přivítali mužstvo Orle. Začátek utkání nám vyšel nad očekávání, když jsme po pěkných akcích a standartních situacích dostali do tříbrankového vedení. V závěru prvního poločasu v rozmezí čtyř minut, byly na nás nařízené dva pokutové kopy, které byly zcela oprávněné. Soupeř obě penalty proměnil a do kabin jsme odcházeli s jednogólovým rozdílem. Do druhého poločasu jsme nastupovali odhodláni zápas dovést do vítězného konce, což se nám podařilo. Přidali jsme ještě dvě pěkné branky a zaslouženě zvítězili. Závěrem bych chtěl všem hráčům poděkovat za předvedený výkon a doufám, že toto vítězství nás povzbudí do dalších zápasů. Děkuji našim dorostencům za výpomoc.

Góly- 6. Pejcha Zbyněk 0:1, 44. Plachý Miroslav 0:2    ŽK--4--Novák

Sestava-Křivka-Kulhánek D. ,Kubelka J., Pejcha Z.,Novák, Křičenský P., Hromádko, Kulhánek T., Konrád, Plachý, Kos (Sýs, Kubelka D., Pavelka, Kubeš)

V 7 kole jsme zajížděli na horkou půdu do Ctětína. Začátek zápasu se pro nás vyvíjel dobře, když jsme vstřelili dva góly v prvním poločasu. Do druhého poločasu jsme nastupovali s uspokojením, což se promítlo na naší hře, když přibývala spousta nepřesností, čehož soupeř dokázal využít a snížil na rozdíl jedné branky. V závěru utkání za stavu 2:1 byl proti nám nařízen pokutový kop, který bravurně chytil náš brankář a měl velký podíl na naší výhře. Hráči nakonec bojovností dotáhli zápas do vítězného konce a odvážíme si cenné tři body. Hráčům patří dík za odbojovaný výkon. V závěru bych chtěl vyzvednout našeho brankáře Filipa Křivku, který nás dobrým výkonem několikrát podržel.

Góly-23. Hromádko Václav 1:0, 87. Konrád Jiří 2:7    ŽK---0--1

Sestava-Křivka-Kulhánek D. (61-Sýs) ,Kubelka J., Jeřábek, Pejcha Z.,Novák, Kubelka T. (77-Kubeš), Křičenský P., Hromádko, Kulhánek T., Konrád

V dalším kole, jsme přivítali na domácí půdě, tým z Chrasti, který je jedním z aspirantů na postup do OP. Začátek utkání se nám vydařil, Když jsme ze standartní situace šli do vedení. Chlapci plnili  taktiku, než jsme obdrželi první branku a po té se nám hra zbořila, když jsme opět po špatné komunikaci v zadních řadách dostali další dvě branky do poločasu. Ve druhém poločase si soupeř výsledek ohlídal a přidal další branky po hrubých chybách. Je to stále do kola, velmi úzký kádr a špatná fyzická kondice. Jdeme dál zápas od zápasu, musíme se s tím poprat a už konečně zabrat a navázat na lepší výsledky. Soupeři gratuluji k výhře.

Góly-34. Konrád Jiří 1:3, 57. Křivka Filip 2:3

K utkání do Tuněchod jsme odjížděli pouze s 11 hráči. Opět jsme zaspali začátek utkání a soupeře po školáckých chybách pustili do vedení o tři branky. Ještě do poločasu jsme snížili na 3:1. Do druhé půle kluci nastoupili s výsledkem něco udělat, podařilo se jim vůlí a bojovností snížit na 3:2, ale potom jsme odešli po fyzické stránce a opět po hrubých chybách jsme se připravili o lepší výsledek. Nacházíme se ve složité situaci, absence hráčů atd.. Musíme se připravit na další utkání, začít poctivě trénovat, nevěsit hlavy a jít zápas od zápasu. Přesto klukům za výkon a obětavost děkuji a soupeři gratuluji k výhře.

Gól-90-Křivka-1:2   ŽK-Jeřábek,Jeřábek---5   ČK-Jeřábek--1

Sestava-Sýs-Kulhánek D. (58-Fousek),Kubelka J., Jeřábek, Pejcha Z.,Bleha, Plachý (82-Křivka), Schinagl (46-Novák), Kubelka T., Křičenský P., Hromádko

Zápas s Rosicemi jsme nezačali dobře, když na nás byla na začátku utkání nařízena dost přísná penalta. Hru jsme postupně vyrovnali, vytvořili si brankové příležitosti, ale bez gólového efektu, což nás provází delší dobu. Hráčům nelze upřít snahu, ale sami si doufám uvědomují, že bez tréninku to prostě nejde.

Gól-30-Konrád-0:1

Sestava-Křivka-Kulhánek D. (64-Kubelka J.), Jeřábek, Pejcha Z., Novák,Bleha, Pejcha D., Plachý (90-Pavelka M.), Schinagl, Konrád (89-Kubelka T.), Křičenský P.

V derby s Bítovany fotbalové krásy moc nepřineslo, ale naši hráči ho zvládli zejména díky bojovnosti a srdíčku. Všem hráčům dík za přístup a doufám, že se po tomto zápase odrazíme k lepším výsledkům.

ŽK-Bleha--2

Sestava-Sýs-Kulhánek D., Kubelka T. (46-Kadavý), Jeřábek, Kubelka J., Pejcha Z., Novák (57-Fousek),Bleha, Pejcha D.(72-Bendík), Plachý (46-Schinagl), Konrád

Co dodat, nekovatelný výkon našich borců a zasloužená výhra soupeře.

Gól-83-Fousek-3:1    ŽK--2--0

Sestava-Sýs -Hromádko,Jeřábek, Konrád, Plachý, Novák (88-Pavlík), Schinagl (74-Kadavý), Kubelka J.,Bendík (46-Fousek), Kulhánek D. (46-Kulhánek T.), Bleha

První zápas sezóny nám nevyšel podle představ, může za to především naše koncovka, kdy jsme minimálně šest stoprocentních šancí neproměnili. Naopak domácím se v tomto směru dařilo i za přispění naší někdy lehkovážné obrany.

1. Chrast 1 1 0 0 8:0 3 0 0
2. Tuněchody B 1 1 0 0 4:0 3 0 0
3. Dřenice A 1 1 0 0 4:1 3 0 0
4. Horní Bradlo 1 1 0 0 4:1 3 0 0
5. Ctětín 1 1 0 0 3:1 3 0 0
6. Bítovany 1 0 1 0 1:1 1 0 0
7. Rosice 1 0 1 0 1:1 1 0 0
8. Žlebské Chvalovice 1 0 1 0 1:1 1 0 0