Jdi na obsah Jdi na menu
 


III třida MUŽI 2017-2018

III. TŘÍDA MUŽŮ

2017-2018

JARNÍ SEZÓNA

      G ŽK ČK       G ŽK ČK
1   Nejtek Petr  B 1973       19   Kubelka Tomáš 1996      
2   Kubelka David 1996 1 1   20   Picek Radek 1997      
3   Pavlík David 1982       21   Simon Petr 1985 4    
4   Kulhánek Tomáš 1974 1 2 1 22          
5   Kulhánek David 1975 3 1   23          
6   Hromádko Václav 1977 8 3   24          
7   Pejcha Zbyněk 1977 2 1   25          
8   Schinagl Pavel 1997   4              
9   Jeřábek Břetislav 1977 1 4              
10   Křičenský Pavel 1996                  
11   Fousek Jan 1989 1                
12   Kubelka Jakub 1992 1       DOROSTENCI        
13   Křičenský Martin 1996           Picek Michal 1999      
14   Konrád Jiří 1995   3 1      Křivka Filip     B 2000      
15   Kadavý Jaroslav 1984   1       Ceral Tomáš 2001      
16   Bleha jan 1992   3       Rohlík Ondřej 2001      
17   Pejcha Dušan 1978 2 2              
18   Pavlačič Robert 1996 3 1              

Věkový průměr 28 let.

Přišli-

Odešli- Sýs Jan (Chrast), Oplíštil David (Bítovany),Zvolánek (Rosice)

Trenér-Pejcha Dušan(1978)

Asistent-Lomič Zdeněk

Vedoucí-Schuster Vladimír, Gergelyová Michaela

 

 

ROZLOSOVÁNÍ  a ZAČÁTKY UTKÁNÍ                    

 

 

 

     1. SK DŘENICE

     2. SOKOL MNĚTICE

     3. FK MÍČOV

     4. FC BUKOVKA

     5. SOKOL ROHOZNICE

     6. AFK OSTŘEŠANY

     7. FC ZAJEČICE

     8. TATRAN HROCH.TÝNEC

 

 

28.1.

10.50 - 12.35   OSTŘEŠANY - ZAJEČICE

12.40 - 14.35   ROHOZNICE - HR.TÝNEC

14.30 - 16.15   MNĚTICE - MÍČOV

16.20 - 18.05   DŘENICE - BUKOVKA

 

4.2.

10.50 - 12.35   MNĚTICE - BUKOVKA

12.40 - 14.35   OSTŘEŠANY - HR.TÝNEC 

14.30 - 16.15   DŘENICE - MÍČOV

16.20 - 18.05   ROHOZNICE - ZAJEČICE

 

11.2.

10.50 - 12.35  ROHOZNICE - OSTŘEŠANY

12.40 - 14.35  MÍČOV - BUKOVKA 

14.30 - 16.15   ZAJEČICE - HR.TÝNEC

16.20 - 18.05  DŘENICE - MNĚTICE

 

18.2.

10.50 - 12.35    B3 - A4    5-8. místo

12.40 - 14.35    A3 - B4    5-8. místo

14.30 - 16.15    A1 - B2    1-4. místo

16.20 - 18.05    A2 - B1    1-4. místo

 

25.2.

10.50 - 12.35       7-8.místo    (prohraný  B3 - A4 / A3 - B4)   

12.40 - 14.35       5-6.místo    (vítěz         B3 - A4 / A3 - B4)

14.30 - 16.15       3-4.místo    (prohraný  A1 - B2 / A2 - B1)    

16.20 - 18.05       FINÁLE     (vítěz         A1 - B2 / A2 - B1)



Více zde: https://www.sk-drenice.cz/drenicky-zimni-pohar/a28-rocnik-2017/

ROZLOSOVÁNÍ  a ZAČÁTKY UTKÁNÍ                    

 

 

 

     1. SK DŘENICE

     2. SOKOL MNĚTICE

     3. FK MÍČOV

     4. FC BUKOVKA

     5. SOKOL ROHOZNICE

     6. AFK OSTŘEŠANY

     7. FC ZAJEČICE

     8. TATRAN HROCH.TÝNEC

 

 

28.1.

10.50 - 12.35   OSTŘEŠANY - ZAJEČICE

12.40 - 14.35   ROHOZNICE - HR.TÝNEC

14.30 - 16.15   MNĚTICE - MÍČOV

16.20 - 18.05   DŘENICE - BUKOVKA

 

4.2.

10.50 - 12.35   MNĚTICE - BUKOVKA

12.40 - 14.35   OSTŘEŠANY - HR.TÝNEC 

14.30 - 16.15   DŘENICE - MÍČOV

16.20 - 18.05   ROHOZNICE - ZAJEČICE

 

11.2.

10.50 - 12.35  ROHOZNICE - OSTŘEŠANY

12.40 - 14.35  MÍČOV - BUKOVKA 

14.30 - 16.15   ZAJEČICE - HR.TÝNEC

16.20 - 18.05  DŘENICE - MNĚTICE

 

18.2.

10.50 - 12.35    B3 - A4    5-8. místo

12.40 - 14.35    A3 - B4    5-8. místo

14.30 - 16.15    A1 - B2    1-4. místo

16.20 - 18.05    A2 - B1    1-4. místo

 

25.2.

10.50 - 12.35       7-8.místo    (prohraný  B3 - A4 / A3 - B4)   

12.40 - 14.35       5-6.místo    (vítěz         B3 - A4 / A3 - B4)

14.30 - 16.15       3-4.místo    (prohraný  A1 - B2 / A2 - B1)    

16.20 - 18.05       FINÁLE     (vítěz         A1 - B2 / A2 - B1)



Více zde: https://www.sk-drenice.cz/drenicky-zimni-pohar/a28-rocnik-2017/

ROZLOSOVÁNÍ  a ZAČÁTKY UTKÁNÍ                    

 

 

 

     1. SK DŘENICE

     2. SOKOL MNĚTICE

     3. FK MÍČOV

     4. FC BUKOVKA

     5. SOKOL ROHOZNICE

     6. AFK OSTŘEŠANY

     7. FC ZAJEČICE

     8. TATRAN HROCH.TÝNEC

 

 

28.1.

10.50 - 12.35   OSTŘEŠANY - ZAJEČICE

12.40 - 14.35   ROHOZNICE - HR.TÝNEC

14.30 - 16.15   MNĚTICE - MÍČOV

16.20 - 18.05   DŘENICE - BUKOVKA

 

4.2.

10.50 - 12.35   MNĚTICE - BUKOVKA

12.40 - 14.35   OSTŘEŠANY - HR.TÝNEC 

14.30 - 16.15   DŘENICE - MÍČOV

16.20 - 18.05   ROHOZNICE - ZAJEČICE

 

11.2.

10.50 - 12.35  ROHOZNICE - OSTŘEŠANY

12.40 - 14.35  MÍČOV - BUKOVKA 

14.30 - 16.15   ZAJEČICE - HR.TÝNEC

16.20 - 18.05  DŘENICE - MNĚTICE

 

18.2.

10.50 - 12.35    B3 - A4    5-8. místo

12.40 - 14.35    A3 - B4    5-8. místo

14.30 - 16.15    A1 - B2    1-4. místo

16.20 - 18.05    A2 - B1    1-4. místo

 

25.2.

10.50 - 12.35       7-8.místo    (prohraný  B3 - A4 / A3 - B4)   

12.40 - 14.35       5-6.místo    (vítěz         B3 - A4 / A3 - B4)

14.30 - 16.15       3-4.místo    (prohraný  A1 - B2 / A2 - B1)    

16.20 - 18.05       FINÁLE     (vítěz         A1 - B2 / A2 - B1)



Více zde: https://www.sk-drenice.cz/drenicky-zimni-pohar/a28-rocnik-2017/

                    ROZPIS JARO 2018

14 NE 15h 25.3. FC Zaječice Ž. Chvalovice 0:4 (0:0) 100
15 NE 16h 1.4. FC Zaječice Prachovice 6:1 (3:1) 90
16 NE 16:30h 8.4. Krouna FC Zaječice 0:0 60
17 NE 16:30h 15.4. Chrast FC Zaječice 2:0 (1:0) 250
18 NE 17h 22.4. Dřenice FC Zaječice    
19 NE 17h 29.4. FC Zaječice H. Týnec    
20 SO 17h 5.5. Bítovany FC Zaječice    
21 NE 17h 13.5. FC Zaječice Vítanov    
22 SO 17h 19.5. H. Bradlo FC Zaječice    
23 NE 17h 27.5. FC Zaječice Orel    
24 NE 17h 3.6. Tuněchody FC Zaječice    
25 NE 17h 10.6. FC Zaječice Bořice    
26 NE 17h 17.6. Ctětín FC Zaječice    

 

 

TRÉNINKY VE STŘEDU A V PÁTEK OD 17H,  

(případné omluvenky posílejte Dušanovi 608155197)

 

 

18.kolo  22.4. od 17h
Dřenice-FC Zaječice-
 
17.kolo 15.4. od 16:30h
Chrast-FC Zaječice-2:0 (1:0)
Sestava-Křivka-Hromádko, Bleha, Schinagl (80-Kulhánek D.), Jeřábek, Konrád (46-Rohlík O.), Fousek (57-Kadavý), Simon (80-Kubelka J.), Pavlačič, Pejcha Z., Pejcha D.
ŽK- 2 -- Hromádko, Pejcha D.
Vyrovnané utkání, ale jelikož nedáme branku tak jedem domů bez bodu.
 
Tuněchody B - Vítanov 2:0 (1:0)  70 diváků
Ctětín - Hrochův Týnec 1:2 (0:1) 67 diváků
Krouna A - Prachovice 1:1 (1:1)  80 diváků 
Zaječice - Chrast 0:2 (0:1)  250 diváků 
Žlebské Chvalovice - Dřenice 1:3 (0:2)  47 diváků 
Bořice - Bítovany 2:2 (1:1)  50 diváků

16.kolo 8.4.

Krouna- FC Zaječice-0:0

Sestava-Nejtek-Hromádko, Kulhánek D. (83-kubelka D.), Kubelka J., Bleha, Schinagl, Jeřábek, Konrád (90-Křičenský P.), Fousek (54-Kadavý), Simon, Pavlačič

Zasloužená remíza a vcelku dobrá hra našeho mužstva.

# Klub Z V R P S B
1. Hrochův Týnec 16 13 1 2 65:14 40
2. Chrast 16 11 1 4 46:28 34
3. Vítanov 16 10 2 4 29:17 32
4. Krouna A 16 9 2 5 45:28 29
5. Tuněchody B 16 9 0 7 42:35 27
6. Žlebské Chvalovice 16 8 2 6 37:22 26
7. Orel 16 8 2 6 44:39 26
8. Horní Bradlo 16 6 4 6 38:38 22
9. FC Zaječice 16 4 9 3 28:23 21
10. Ctětín 16 5 1 10 25:57 16
11. Bořice 16 4 3 9 16:36 15
12. Bítovany 16 3 5 8 17:35 14
13. Prachovice 16 3 0 13 25:58 9
14. Dřenice 16 2 2 12 20:47 8

 

15.kolo  1.4. od 16h

FC Zaječice-Prachovice-6:1 (3:1)

Góly: 15. Hromádko 1:0, 37. Kulhánek D. 2:1, 43. Pejcha D. 3:1, 64. Kulhánek D. 4:1, 69. Pejcha D. 5:1, 79. Simon 6:1

Sestava-Křivka-Hromádko, Kulhánek D. (79-Kubelka T.), Kubelka J. (88-Ceral), Pejcha D. (71-Kubelka D.), Pejcha Z., Křičenský P. (60-Rohlík O.) , Bleha, Schinagl

Konečně zápas, který nám vyšel herně i střelecky. Teď jen pokračovat i v dalších zápasech.

  Klub Z V R P S B
1. Hrochův Týnec 15 12 1 2 62:14 37
2. Chrast 15 10 1 4 43:27 31
3. Vítanov 15 9 2 4 28:17 29
4. Krouna A 15 9 1 5 45:28 28
5. Žlebské Chvalovice 15 8 2 5 36:19 26
6. Orel 15 8 2 5 44:38 26
7. Tuněchody B 15 8 0 7 41:35 24
8. FC Zaječice 15 4 8 3 28:23 20
9. Horní Bradlo 15 5 4 6 30:35 19
10. Ctětín 15 5 1 9 24:53 16
11. Bořice 15 4 3 8 16:33 15
12. Bítovany 15 3 5 7 17:34 14
13. Prachovice 15 3 0 12 22:50 9
14. Dřenice 15 1 2 12 16:46 5

14.kolo  25.3. od 15h

FC Zaječice-Ž.Chvalovice-0:4 (0:0)

ŽK-Pejcha D--2

Sestava-Křivka-Hromádko, Křičenský M., Kulhánek D. (84-Ceral), Kubelka J.,Kubelka D. (46-Pejcha D.), Pejcha Z., Konrád, Křičenský P. (79-Pavlík), Bleha, Schinagl (52-Fousek)

Trapný výkon našeho týmu a zasloužená prohra. Všem divákům patří velká omluva za předvedený výkon.
 
# Klub Z V R P S B
1. Hrochův Týnec 14 12 1 1 61:12 37
2. Krouna A 14 9 1 4 45:26 28
3. Chrast 14 9 1 4 39:26 28
4. Vítanov 14 9 1 4 25:14 28
5. Orel 14 8 1 5 43:37 25
6. Žlebské Chvalovice 14 7 2 5 34:19 23
7. Tuněchody B 14 7 0 7 39:34 21
8. Horní Bradlo 14 5 3 6 27:32 18
9. FC Zaječice 14 3 8 3 22:22 17
10. Ctětín 14 5 1 8 23:49 16
11. Bořice 14 4 3 7 13:27 15
12. Bítovany 14 3 4 7 16:33 13
13. Prachovice 14 3 0 11 21:44 9
14. Dřenice 14 0 2 12 10:43 2
 
 

11.3. neděle od 14 h Zaječice

přátelské utkání

FC Zaječice-Kočí-1:4

gól-Kubelka D.

DŘENICKÝ ZIMNÍ POHÁR 2018-29. ročník

Místo konání-areál PAMAKO-Pardubice Hůrka

Startovné-5500 Kč

25.2. o 7místo

FC Zaječice-Míčov-4:1

Góly-2x Jeníček, Konrád, Hromádko

17.2. o umístění

Dřenice-FC Zaječice-2:1 enlightened

11.2.2018  neděle od  14:30h       

H.Týnec-FC Zaječice-3:1 (2:1)

Gól-Pejcha D.-0:1

Sestava-Křivka-Kulhánek D.,Bleha,Hromádko,Křičenský M., Schinagl,Kubelka J.,Pavlačič, Konrád, Kubelka D.,Jeníček  (Ceral, Pejcha D.,Picek M., Křičenský V.)

Zápas ve, kterém jsme tahali za kratší konec, ale proti minulému zápasu bylo vidět mírné zlepšení.

 

fc-zajecice.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.2.2018 neděle od 16:20h   

Rohoznice-FC Zaječice-5:3 (4:2)

Góly-Pavlačič-4:1, Jeníček-4:2, Pejcha Z.-4:3

Sestava-Křivka-Kulhánek D.,Bleha,Hromádko,Schinagl,Pejcha Z.,Jeřábek,Kubelka J.,Pavlačič,Simon,Křičenský P.(Ceral, Pejcha D.,Jeníček,Picek M., Kubelka T., Kubelka D.)

Z naší strany nepovedený zápas.

 

28.1 2018 neděle  od 10:50 h    

Ostřešany-FC Zaječice-2:2 (1:0)

Góly-Hromádko-2:1, Hromádko-2:2

Sestava-Křivka-Kulhánek T.,Bleha,Hromádko,Schinagl,Pejcha Z.,Konrád,Kubelka D.,Kadavý,Simon,Ceral (Pejcha D., Křičenský P.,Jeníček,Picek M.)

V celku vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách skončil zaslouženou remízou.

 

 

 
13.kolo  sobota  4.11. od 14h
FC Zaječice-Ctětín-1:1 (0:1)      ŽK- Hromádko, Pavlačič --  2
Gól-51- Hromádko-1:1
Sestava-Křivka-Hromádko, Křičenský M.,Jeřábek, Schinagl, Kulhánek T., Kubelka J. (46-Kubelka D.), Pejcha Z., Pavlačič, Konrád (85-Picek R.), Zvolánek

Každý zápas to samé, hloupý gól a neproměňování vyložených šancí nás opět stálo body.

 
Zaječice - Ctětín 1:1 (0:1)  99 diváků
Žlebské Chvalovice - Prachovice 4:0 (4:0)  82 diváků 
Krouna A - Bořice 5:1 (2:1) 50 diváků 
Chrast - Tuněchody B 7:3 (3:3)  20 diváků 
Bítovany - Vítanov 2:1 (1:0) 50 diváků
Hrochův Týnec - Horní Bradlo 4:0 (4:0) 60 diváků 
 
12.kolo  sobota 28.10. od 14:30 h
Bořice-FC Zaječice-2:1 (2:0)        ŽK-  3 - Jeřábek, Schinagl
Gól-93-Hromádko-2:1
Sestava-Nejtek-Jeřábek, Hromádko, Kubelka J., Schinagl (80-Kubelka T.), Kulhánek D., Křičenský P. (46-Křičenský M.), Pejcha Z., Konrád (76-Kadavý), Zvolánek, Kubelka D. (52-Picek M.)

Ačkoli jsme měli celý zápas více ze hry, tak dvě hrubé chyby během dvou minut se dostali domácí do vedení, které udrželi až do konce zápasu.

 
Ctětín - Žlebské Chvalovice- ODLOŽENO
Horní Bradlo - Dřenice 4:1 (4:0)50 diváků
Vítanov - Hrochův Týnec 2:0 (2:0)  50 diváků
Orel - Chrast 0:2 (0:0) b52 diváků 
Tuněchody B - Krouna A 5:3 (2:1) 20 diváků 
Bořice - Zaječice 2:1 (2:0) 80 diváků 
11.kolo  neděle  22.10.
FC Zaječice-Tuněchody B-3:1 (3:0)            ČK-Konrád (75) -0     ŽK-Konrád (64, 75) - 1
Střelci: 26. Pavlačič 1:0, 27. Pejcha Z. 2:0, 37. Pavlačič 3:0
Sestava-Křivka-Jeřábek, Hromádko, Schinagl, Kulhánek D., Bleha, Pejcha Z. (78-Pavlík), Konrád, Pavlačič (53-Picek M.), Křičenský M. (62-Křičenský P.), Zvolánek

 

Remízoví králové ze Zaječic zlomili výsledkové prokletí a doma vyhráli za tři body. Již v první půli si vypracovali tříbrankové vedení, soupeř ve druhém poločase pouze snížil, a tak vítězství zůstalo doma v Zaječicích.
Zdroj: https://chrudimsky.denik.cz/fotbal_region/fotbalovy-okres-rezerva-luze-nacepovala-desitku-20171023.htmlDřenice - Vítanov 0:1 (0:0)  88 diváků

Krouna A - Orel 3:4 (0:2)  50 diváků 
Žlebské Chvalovice - Bořice 3:0 (3:0)  80 diváků 
 
10.kolo  sobota 14.10. od 16h
Orel-FC Zaječice-3:3 (1:2)
Branky -24. Hromádko-0:1, 41-Fousek-1:2,  85. Zvolánek-3:3
Sestava-Nejtek-Schinagl, Hromádko, Kulhánek T., Bleha, Křičenský M., (59-Kulhánek D.), Fousek, Jeřábek, Kubelka J., Zvolánek, Pavlačič
Zbytečně nervózní derby z obou stran skončilo zaslouženou remízou.
 
Bítovany - Dřenice 0:0 (0:0)  50 diváků 
Prachovice - Hrochův Týnec 3:5 (1:2)  63 diváků
Vítanov - Chrast 2:4 (0:3)  75 diváků
Horní Bradlo - Krouna A 1:3 (1:2)  70 diváků 
Bořice - Ctětín 2:1 (2:1)  52 diváků 
Tuněchody B - Žlebské Chvalovice 2:1 (0:1)  40 diváků 

8.kolo    sobota 30.9.od 16:30h

Vítanov-FC Zaječice-2:0 (1:0)

Sestava-Nejtek-Kulhánek T., Jeřábek, Schinagl, Kubelka J., Hromádko (70-Kubelka T.), Kadavý, Kubelka D., Picek R. (61-Křivka), Křičenský P. (70-Pavlík), Pejcha Z.

Zápas nevalné úrovně rozhodli naše hrubé chyby a naše neproměněné šance.

 
Tuněchody B - Bořice 1:0 (0:0)  110 diváků
Bítovany - Krouna A 1:0 (0:0)  55 diváků
Prachovice - Dřenice 1:0 (1:0)  60 diváků 
Hrochův Týnec - Chrast 4:0 (0:0)  120 diváků 
Vítanov - Zaječice 2:0 (1:0)   50 diváků 
Orel - Ctětín 6:1 (4:1)    90 diváků

7.kolo  neděle  od 16:30 h

FC Zaječice-Bítovany-2:2 (0:1)

Střelci: 61. Simon-1:1, 87. Hromádko 2:2

Derby mezi Zaječicemi a Bítovany nepoznalo vítěze. Na lepší první poločas z hostující strany dokázaly Zaječice odpovědět a duel tak skončil zaslouženou remízou. Součástí zápasu byl i jeden nepříjemný moment, po ostrém souboji musela pro Nejtka přijet sanitka, domácí hráč byl s poraněním převezen do místní nemocnice.
Zdroj: http://chrudimsky.denik.cz/fotbal_region/v-zajecicich-na-fotbale-musela-zasahovat-sanitka-20170925.htm

Ctětín - Horní Bradlo 3:2 (2:2)  150 diváků
Zaječice - Bítovany 2:2 (0:1)  160 diváků
Krouna A - Hrochův Týnec 1:5 (0:3)  60 diváků 
Žlebské Chvalovice - Vítanov 0:1 (0:1)  35 diváků
Tuněchody B - Prachovice 7:1 (3:1)  50 diváků
Bořice - Orel 1:3 (1:1)  40 diváků 

6.kolo   sobota 16.9. od 17h

H. Týnec-FC Zaječice-1:1 (0:0)

Gól-66-Simon-0:1

Na těžkém terénu se hrál zajímavý zápas, ve kterém byli domácí herně lepší. Po chybě obrany jsme se dostali do vedení. Poté domácí vyrovnali. Na konci zápasu jsme měli dvě šance, které jsme bohužel neproměnili a tak zápas skončil zaslouženou remízou.

 
Dřenice - Krouna A 1:4 (1:0)  65 diváků
Bítovany - Žlebské Chvalovice 1:1 (1:1)  80 diváků
Hrochův Týnec - Zaječice 1:1 (0:0) 80 diváků 
Prachovice - Chrast 1:2 (0:1)  20 diváků
Vítanov - Ctětín 3:0 (0:0)  50 diváků
Orel - Tuněchody B 5:1 (3:1)  55 diváků

5.kolo   neděle  10.9. od 17h

FC Zaječice-Dřenice-2:0 (1:0)

Góly-5. Hromádko 1:0, 79. Hromádko 2:0

Zasloužené vítězství našeho týmu, kdy jsme ještě řadu šancí neproměnili.

Sestava-Nejtek P.-Jeřábek, Kulhánek T., Bleha, Fousek(90-Picek R.), Nejtek J.(61-Kulhánek D.),Křičenský P.(67-Kadavý),Kubelka J.(71-Konrád),Simon(54-Kubelka D.), Pejcha Z.,Hromádko

 

 
Zaječice - Dřenice 2:0 (1:0) 120 diváků
Ctětín - Bítovany 2:1 (1:0)  45 diváků 
Krouna A - Chrast 5:2 (3:1)  70 diváků
Žlebské Chvalovice - Hrochův Týnec 1:3 (1:2)  40 diváků
Orel - Prachovice 3:2 (0:0) 105 diváků
Bořice - Vítanov 1:1 (0:0)   56 diváků

4.kolo  neděle 3.9. od 17h

FC Zaječice-Chrast-2:2 (1:0)               ŽK-Schinagl, Pavlačič, Kubelka T.----4         ČK-0---1

Góly-42-Kulhánek T.-1:0, 61-Kubelka J.-2:0

Sestava-Křivka-Schinagl, Jeřábek, Kulhánek T., Kulhánek D.(54-Kubelka D.), Kubelka T.(46-Pavlačič), Kubelka J.(84-Pavlík), Křičenský M.(82-Picek R.), Křičenský P.(71-Picek M.), Pejcha Z., Hromádko

Vést 2:0 deset minut před koncem zápasu a hrát proti desíti a během minuty dostat dva góly, tak to je taky umění ,tak to ztratit vyhraný zápas.

 
Chrast - Zaječice 2:2 (0:1)  246 diváků 
Dřenice - Žlebské Chvalovice 1:4 (1:1)  99 diváků
Prachovice - Krouna A 2:3 (2:1)  20 diváků 
Bítovany - Bořice 5:0 (4:0)  100 diváků
Hrochův Týnec - Ctětín 11:0 (6:0)  111 diváků
Horní Bradlo - Orel 2:6 (1:3)   100 diváků 
 

3.kolo neděle  27.8. od 17h

FC Zaječice-Krouna-1:1 (0:0)    ŽK-Jeřábek,Bleha---2

Gól-52-Pavlačič-1:0

Sestava-Nejtek-Schinagl(49-Pavlačič), Jeřábek, Kulhánek T., Bleha, Hromádko, Fousek(78-Kadavý), Kubelka D.(49-Konrád), Kubelka J., Kulhánek D., Pejcha Z.

20170827_172741.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Ctětín - Dřenice 3:1 (1:0)  80 diváků

Zaječice - Krouna A 1:1 (0:0)  135 diváků
Orel - Vítanov 1:2 (1:2)  70 diváků
Horní Bradlo - Prachovice 6:1 (2:1)  149 diváků
Tuněchody B - Bítovany 8:0 (1:0) 80 diváků
Bořice - Hrochův Týnec 0:2 (0:0)  80 diváků

2.kolo  19.8. od 17h

Prachovice-FC Zaječice-0:3 (0:2)

Góly-36-Kulhánek D.0:1, 41-penalta Pejcha Z.-0:2, 57-Kubelka D.-0:3   Diváků-70  ŽK-1--Kadavý

Sestava-Křivka-Kulhánek D.(83-Kubelka T.), Kulhánek T., Schinagl, Bleha, Jeřábek (86-Horák), Pejcha Z., Hromádko, Kubelka J., Křičenský P.(31-Kadavý), Kubelka D.(83-Pavlík D.)

Naše první výhra v letošním roce, byla naprosto zasloužená. Od začátku jsme měli územní převahu s dobrou kombinací, kterou jsme korunovali třemi góly.

Video penalta:

20170819_174043.mp4

  Klub Z V R P S B
1. Hrochův Týnec 2 2 0 0 13:3 6
2. Krouna A 2 2 0 0 7:2 6
3. FC Zaječice 2 1 1 0 4:1 4
4. Bořice 2 1 1 0 3:2 4
5. Vítanov 2 1 0 1 6:3 3
6. Chrast 2 1 0 1 5:2 3
7. Orel 2 1 0 1 6:6 3
8. Tuněchody B 2 1 0 1 5:7 3
9. Horní Bradlo 2 1 0 1 5:7 3
10. Prachovice 2 1 0 1 2:4 3
11. Dřenice 2 0 1 1 1:5 1
12. Žlebské Chvalovice 2 0 1 1 1:5 1
13. Ctětín 2 0 0 2 2:7 0
14. Bítovany 2 0 0 2 2:8 0

1.kolo  12.8. od 17h

Žl. Chvalovice-FC Zaječice-1:1 (0:1)

Gól-4-Simon Petr-0:1                 ŽK- 5 - Pejcha,Schinagl,Bleha, Jeřábek

Sestava-Sýs-Jeřábek,Kulhánek T.,Schinagl(57-Picek M.),Bleha,Fousek, Pejcha Z.,Kubelka J.(70-Křičenský M.),Křičenský P.(84-Pavlík),Hromádko,Simon(50-Kubelka D.)

Již ve 4 minutě vstřelil náš vedoucí gól Simon Petr po hrubé chybě domácího gólmana. Poté se hrálo většinou ve středu hřiště se spoustou chyb. Druhý poločas byl z obou stran dost nervózní, se spoustou faulů na obou stranách. Po standartní situaci jsme dostali krásný gól na, který náš gólman neměl šanci dosáhnout.  Celkově se nejednalo o fotbal, ale kopanou. V závěru chytil jasný gól náš gólman vynikajícím zákrokem.

  Klub Z V R P S B
1. Hrochův Týnec 1 1 0 0 6:2 3
2. Tuněchody B 1 1 0 0 4:0 3
3. Horní Bradlo 1 1 0 0 4:2 3
4. Krouna A 1 1 0 0 3:2 3
5. Bořice 1 1 0 0 2:1 3
6. Prachovice 1 1 0 0 2:1 3
7. Žlebské Chvalovice 1 0 1 0 1:1 1
8. FC Zaječice 1 0 1 0 1:1 1
9. Ctětín 1 0 0 1 2:3 0
10. Chrast 1 0 0 1 1:2 0
11. Vítanov 1 0 0 1 1:2 0
12. Bítovany 1 0 0 1 2:4 0
13. Orel 1 0 0 1 2:6 0
14. Dřenice 1 0 0 1 0:4 0

5.8. 2017  sobota  od 16 h přátelské utkání

FC Zaječice-Kočí-1:5 (1:0)

První poločas jsme byli lepším mužstvem, ale vytěžili jsme z toho jen jeden gól. Druhý poločas jsme přestali hrát naší hru a v závěrečných 15 minutách jsme dostali 4 góly z rychlých brejků soupeře.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář