Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOROST 2018-2019

DOROST 2018-2019

FC Zaječice/ SK Chrast

PODZIMNÍ SEZÓNA

DOROST 2000-2003 G ŽK ČK ZÁPAS
1  Křivka    B    Filip   2000 4     4
21  Dostál    B  Jakub  2002       5
2  Přibyl  Adam 2002       4
3  Nevole  Tomáš 2002       6
4  Mareš  Vojtěch 2001 2     6
5  Steklý   Vilém 2001 14 2   6
6  Křičenský    Vlastimil  2001       4
7  Slanař  Daniel 2003 1     4
8  Cimburek  Jakub 2000 2     6
9  Hausl  Lukáš 2003 1 1   6
10  Linhart  Zdeněk 2001 3     6
11  Šprongl  Matěj 2001   1   5
12  Kubelka  Matěj 2001 2     6
13  Šilhán  Michal 2002       5
14  Pavelka  Saša 2003 3     5
15  Černý  Ondřej 2000   1   6
16  Ceral   Vojtěch 2003 1     4
17  Rohlík  Ondřej 2001 1     1
18  Mareš  Jakub 2004       1
19              
20              
21              
22              
23              
24              

TRENÉŘI-Křičenský Vlastimil, Mareš Petr

Přišli-Pavelka M., Dobrkovský M., Kastler O., Hausl L.,Slanař D., Ceral V., Jirout L.(všichni ze starších žáků), Trogner M., Kubelka M., Černý O.-(oba z Miřetic)

Odešli-Picek M.(muži FC Zaječice)

Nechodí-Trogner,Jirout, Rohlík M., Kastler

Zranění-Ceral T., Dobrkovský

  DOROST-podzim 2018     hřiště
2 19. 8. NE 10 Zaječice/Chrast Dolní Újezd 5:0 (2:0) 45 Zaječice
3 26. 8. NE 14h Jaroměřice Zaječice/Chrast 5:3 (4:0) 27  
1 29. 8. ST 17h Nasavrky Zaječice/Chrast 0:10(0:8) 65 Miřetice
4 2. 9. NE 14:30h Kameničky  Zaječice/Chrast 1:3 (1:3) 50  
5 9. 9. NE 10 Zaječice/Chrast Vítanov 7:0 (2:0) 45 Chrast
6 15. 9. SO 13:30h Orel Zaječice/Chrast 0:6 (0:2) 40  
7 23. 9. NE 10 Zaječice/Chrast Vraclav     Zaječice
8 30. 9. NE 13h Žamberk Zaječice/Chrast     Králiky
9 7. 10. NE 10 Zaječice/Chrast  Horní Jelení     Chrast
10 13. 10.  SO 10 Zaječice/Chrast Nasavrky     Zaječice
11 21. 10. NE 12:30h Dolní Újezd Zaječice/Chrast      
12 28.10. NE 10 Zaječice/Chrast Jaroměřice     Chrast
13 4. 11. NE 10 Zaječice/Chrast Kameničky      Zaječice
14 11.11. NE 11h Vítanov Zaječice/Chrast      

 

7.kolo  neděle 23.9. od 10h  hřiště Zaječice

FC Zaječice-Vraclav-

 

6.kolo  sobota 15.9. od 13:30h

Orel-FC Zaječice-0:6 (0:2)

Góly- 22. Steklý Vilém, 26. Cimburek Jakub, 49. Linhart Zdeněk, 53. Mareš Vojtěch, 67. Pavelka Saša, 89. Linhart Zdeněk

Sestava-Křivka -Nevole, Mareš V., Pavelka, Steklý (40-Slanař), Cimburek (46-Mareš J.) Černý, Křičenský, Kubelka, Linhart(K) ,Hausl

Horní Jelení - Ctětín 0:2 (0:0)  21 diváků 
Kameničky - Vítanov 11:0 (4:0)  30 diváků 
Vraclav - Jaroměřice 0:7 (0:6)  9 diváků
FC Jiskra 2008 - Dolní Újezd 1:4 (1:2) 47 diváků 

5.kolo neděle 9.9. od 10h  hřiště Chrast

FC Zaječice-Vítanov-7:0 (2:0)         ŽK-Šprongl,Hausl--0

Góly-8. Rohlík Ondřej, 24. Steklý Vilém, 64. Steklý Vilém, 73. Pavelka Saša, 80. Pavelka Saša, 85. Cimburek Jakub, 89. Slanař Daniel

Sestava-Křivka (46-Dostál)-Nevole, Mareš (57-Pavelka), Steklý (70-Šilhán), Cimburek, Černý, Křičenský (28-Slanař), Kubelka,Šprongl, Linhart(K) (63-Hausl), Rohlík O.

 
Ctětín - FC Jiskra 2008 4:1 (4:0)  65 diváků 
Dolní Újezd - Vraclav 9:1 (6:1)   65 diváků 
Jaroměřice - Orel 5:0 (1:0)  30 diváků 
Zaječice - Vítanov 7:0 (2:0)  45 diváků 

4.kolo  neděle 2.9. od 14:30h

Kameničky-FC Zaječice-1:3 (1:3)

Góly-8. Steklý Vilém 0:1, 26. Steklý Vilém  1:2, 45. Kubelka Matěj 1:3

ŽK-3--Steklý

Sestava-Křivka-Nevole, Mareš, Steklý, Cimburek, Černý (27-Šilhán - 52-Křičenský)), Kubelka (74-Ceral V.),Hausl (86-Dostál),Šprongl, Linhart(K), Přibyl

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FC Zaječice/Chrast 4 3 0 1 21:6 9 0 0
2. Kameničky 4 3 0 1 22:9 9 0 0
3. Dolní Újezd 4 3 0 1 17:7 9 0 0
4. Vraclav 4 3 0 1 16:11 9 0 0
5. Vítanov 4 2 0 2 17:8 6 0 0
6. Jaroměřice 4 2 0 2 11:12 6 0 0
7. FC Jiskra 2008 4 1 0 3 6:15 3 0 0
8. Ctětín 4 1 0 3 8:19 3 0 0
9. Orel 4 1 0 3 8:23 3 0 0
10. Horní Jelení 4 1 0 3 6:22 3 0 0

1.kolo  středa 29.8. od 17h  hřiště Miřetice

Ctětín-FC Zaječice-0:10 (0:8)

Góly-12. Mareš Vojtěch, 13. Křivka Filip, 20. Křivka Filip, 25. Steklý Vilém, 28. Křivka Filip, 30. Křivka Filip, 32. Steklý Vilém, 35. Steklý Vilém, 63. Häusl Lukáš, 83. Ceral Vojtěch

Sestava-Dostál-Nevole (63-Ceral V.), Mareš, Steklý (57-Slanař), Cimburek (46-Křičenský), Černý, Pavelka (43-Kubelka),Šilhán, Linhart(K), Hausl, Křivka (46-Přibyl)

Vraclav - Kameničky 2:7 (0:5)  30 diváků
FC Jiskra 2008 - Orel 2:3 (0:2) 50 diváků 
Horní Jelení - Vítanov 1:10 (0:5) 44 diváků
Dolní Újezd - Jaroměřice 1:0 (0:0)  30 diváků

3.kolo neděle 26.8. od 14h

Jaroměřice-FC Zaječice-¨5:3 (4:0)

Góly-54. Steklý Vilém 4:1, 73. Steklý Vilém 5:2, 82. Steklý Vilém 5:3

ŽK-2--Steklý, Černý

Sestava-Dostál-Nevole, Mareš, Steklý, Cimburek, Černý, Pavelka (64-Ceral V.), Kubelka (55-Šilhán), Linhart(K), Šprongl, Přibyl (68-Hausl)

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Kameničky 2 2 0 0 14:4 6 0 0
2. Vraclav 2 2 0 0 12:3 6 0 0
3. FC Zaječice/Chrast 2 1 0 1 8:5 3 0 0
4. Vítanov 2 1 0 1 6:5 3 0 0
5. Ctětín 2 1 0 1 7:7 3 0 0
6. Jaroměřice 2 1 0 1 9:10 3 0 0
7. Dolní Újezd 2 1 0 1 5:7 3 0 0
8. Horní Jelení 2 1 0 1 5:9 3 0 0
9. Orel 2 0 0 2 5:10 0 0 0
10. FC Jiskra 2008 2 0 0 2 1:12 0 0 0

 

2.kolo 19.8. od 10h    hřiště Zaječice

FC Zaječice-Dolní Újezd-5:0 (2:0)

Góly-24. Steklý Vilém, 39. Steklý Vilém, 56. Kubelka Matěj, 62. Steklý Vilém, 77. Linhart Zdeněk

Sestava-Dostál-Nevole, Mareš, Steklý (74-Slanař), Šilhán (54-Ceral V.), Cimburek, Černý (23-Pavelka), Kubelka (64-Hausl), Linhart(K), Šprongl, Přibyl

První zápas sezóny jsme zvládli dobře, když jsme byli celý zápas lepší. Soupeř hrozil z rychlých brejků, ale ty jsme eliminovali a po zásluze si připsali první tři body.

 
Kameničky - Jaroměřice 7:4 (6:2)   35 diváků 
Vítanov - Ctětín 4:0 (2:0)  40 diváků
Zaječice - Dolní Újezd 5:0 (2:0)  45 diváků 
Vraclav - FC Jiskra 2008 5:1 (3:1)   20 diváků

 

 

20170830_165414.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář